Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801

dream iconWydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania uczestniczy w programie Microsoft Imagine Premium (dawne DreamSpark) prowadzonym przez firmę Microsoft.

Programy licencyjne Imagine zapewniają studentom wydziałów prowadzących zajęcia z technologii informatycznych dostęp do najnowszego oprogramowania firmy Microsoft. Dzięki temu mogą oni wykorzystać bezpłatnie najnowsze oprogramowanie zarówno na uczelni, jak i w domu.

W programie mogą uczestniczyć studenci uczęszczający na zajęcia z technologii informatycznych.

W celu dołączenia do programu Microsoft Imagine należy pobrać na dysk, wypełnić elektronicznie i wydrukować pdf wniosek o założenie konta następnie zgłosić się, wraz z legitymacją studencką, do Wydziałwego Centrum Informatycznego pok. 012 (w piwnicy nowego budynku) lub po weryfikacji, przez prowadzącego zajęcia (studia niestacjonarne).

Odopowiedzi na najcześciej zadawane pytania odnośnie programu:

  • Po załozeniu konta otrzymujemy login i hasło do serwisu Imagine (WebStore), gdzie wybieramy oprogramowanie które chcemy ściagnać (na podobnej zasadzie co w sklepie internetowym), a następnie ściągamy i system generuje nam klucz.
  • Konto jest automatycznie zamykane wraz z końcem studiów. Osoby kontynuujące studia dalej powinny zgłosić do pokoju 012 w celu przedłużenia ważności konta.
  • Programy/systemy dostępne są tylko i wyłacznie dla celow edukacyjnych, używanie ich do celow komercyjnych jest niezgodne z licencją.
  • Programy/systemy mogą być instalowane tylko w trakcie studiów. Po zakończeniu studiów można korzystać z oprogramowania zainstalowanego wcześniej, ale nie można ich ponownie instalować.
Adres serwisu do pobierania oprogramowania (WebStore) dla WNEiZ link »

Jak do nas trafić


mapa wneiz