Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Konferencja: Czas na rozwój – Wyzwania dla przedsiębiorców i naukowców
Data konferencji: 18-20.05.2017 r.
Organizator: Instytut Zarządzania i Marketingu WNEiZ US

Sprawozdanie z Międzynarodowej Konferencji Naukowej
„Czas na Rozwój. Wyzwania dla przedsiębiorców i naukowców”
Świnoujście 18-20.05.2017

W dniach 18-20 maja 2017 r. odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Czas na Rozwój. Wyzwania dla przedsiębiorców i naukowców” zorganizowana przez Instytut Zarządzania i Marketingu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Fundację Forum Gryf.

Konferencja odbyła się w hotelu Interferie Medical SPA**** w Świnoujściu. Rozpoczęła się w dniu 18.05.2017 w czwartek wieczorem, a zakończyła w dniu 20.05.2017 w sobotę po południu.

Konferencja „Czas na rozwój” obywa się cyklicznie. Tak jak udało się to dwa lata temu w 2015 roku, także i ta konferencja przyczyniła się do wymiany doświadczeń oraz integracji przedsiębiorców ze światem nauki. Konferencja bazowała na metodyce zgodnej z ideą think-tank, która stosowana jest na spotkaniach Forum Gryf (współorganizatora).

W konferencji udział wzięło ponad 100 osób. Byli to zarówno przedstawiciele świata biznesu, jak i nauki. Przedsiębiorców reprezentowało blisko 20 osób. Byli to przede wszystkim biznesmeni reprezentujący przedsiębiorstwa z województwa zachodniopomorskiego. Naukowcy reprezentowali 28 ośrodków naukowych z Polski. Ponadto w Konferencji uczestniczyli goście z zagranicznych ośrodków naukowych (Niemiec, Chorwacji, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Rosji). Gościem specjalnym Konferencji był Prezydent Miasta Szczecin- Piotr Krzystek.

Na szczególne podkreślenie zasługują wygłoszone prelekcje Maitri Meyer (eksperta w dziedzinie marketingu z USA) oraz prof. Ireny Hejduk (specjalistki w zakresie zarządzania SGH), w następstwie których prowadzone były dyskusje stolikowe poświęcone aktualnym problemom biznesu. Ponadto Piotr Krzystek - Prezydent Miasta Szczecin poprowadził specjalną sesję plenarną, przeznaczoną dla przedsiębiorców, poświęconą rozwojowi biznesu w Szczecinie.

POD TYM LINKIEM ZNAJDZIECIE PAŃSTWO PEŁNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONFERENCJI

Jak do nas trafić


mapa wneiz