Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
twip Zapraszamy na praktyki lub staże, które organizowane są w 30 kierunkach zawodowych dla studentów/tek Uniwersytetu Szczecińskiego.
 
Nasza instytucja, łącznie z partnerami społecznymi, współpracuje z firmami, m.in. w obszarze rozwoju kadry, zarządzania, usług i produkcji. W nawiązaniu do tego, w zależności od zapotrzebowania, organizujemy praktyki i staże oparte na zainteresowaniach i preferencjach zawodowych studenta/tki. W ramach praktyki, student/tka dodatkowo otrzymuje bezpłatną rozmowę z doradcą zawodowym. Pełna lista kierunków dostępna jest na stronie www.praktyki.szczecin.pl, a zapisy w formie elektronicznej na stronie www.staze-praktyki.pl (widoczne w prawym menu strony).

Serdecznie zapraszamy na konsultacje indywidualne (al. Niepodległości 18/428 lub 18/429), a także do kontaktu osobistego:  Pawel Materka, nr 506016137 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jak do nas trafić


mapa wneiz