Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

Minister Paweł Cybulski Wykład Pana Ministra Pawła Cybulskiego – Podsekretarza Stanu, Zastępcy Szefa Krajowej Administracji Skarbowej w Ministerstwie Finansów nt. Krajowa Administracja skarbowa – nowy wymiar administracji państwa odbędzie się w dniu 22.XI.2017 r. (środa) w godz. 10.15 - 12.00 w Auli Starej Wydziału.
Program Mobilności Studentów 31 października ruszyła rekrutacja do Programu MOST na semestr letni 2017/2018. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z prostej internetowej rekrutacji most.amu.edu.pl. Zapisy do 30.11.2017 r.
Dni kultury Francuskiej Stowarzyszenie Alliance Française i Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Francuskiej zapraszają na Dni Kultury Francuskiej, które odbędą się w Szczecinie w dniach 13-22.11.2017 r.

PARP Studium MBA US należy do ogólnopolskiej Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Dzięki środkom europejskim w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego możliwe jest dofinansowanie studiów podyplomowych MBA US.

Brydż Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprosić jak co roku do udziału w X Turnieju Brydżowym o Puchar Rektora US, który odbędzie się pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego na Wydziale Nauk Ekonomicznych US przy ul. Mickiewicza 64 w dniu 25 listopada (sobota).

Centrum Pieniądza NBP Narodowy Bank Polski zaprasza do odwiedzenia Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka w Warszawie. Centrum jest nowoczesnym ośrodkiem popularyzującym wiedzę na temat ekonomii i historii pieniądza.

Pomoc psychologiczna dla studentów i pracowników Na naszej Uczelni działa PUNKT POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ, w której to bezpłatnie studenci i pracownicy mogą korzystać z pomocy i wsparcia naszych psychoterapeutów.

jeremie Akademickie Biuro Karier US i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą programu „Pożyczka Globalna dla Przedsiębiorczości Akademickiej” w ramach Inicjatywy Jeremie. Projekt kierowany jest do mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez: pracowników naukowych, studentów (studia dzienne, zaoczne), absolwentów (48 miesięcy), doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych.

Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza do udziału w doradztwie zawodowym, kierowanym do studentów ostatnich lat studiów, rozpoczynających aktywność zawodową. Doradztwo organizowane jest w ramach projektu „Aktywnie Buduj Karierę”, współfinansowanego ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego.

70-lecie Edukacji Ekonomicznej na Pomorzu Zachodnim Rok 2016 to rok obchodów 70-lecia Edukacji Ekonomicznej na Pomorzu Zachodnim.
  wneiz.pl/70lecie/fotogaleria

Jak do nas trafić


mapa wneiz