Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801

Sukcesy naszych studentów, absolwentów i pracowników

terminal promowy Projekt dr. hab. prof. US Christiana Lisa znalazl się wśród 3 polskich wybranych i dofinansowanych projektów ze środkow instrumentu "Łącząc Europę" (z ang. Connecting Europe Facility – CEF).

W-ce mistrz Polski w snookerze Paweł Rogoza, student Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, kierunek Finanse i Rachunkowość  został wicemistrzem Polski w snookerze na rok 2019.

Kongres Rynku Kapitałowego 7 Kongresowi Rynku Kapitałowego towarzyszył konkurs na referat naukowy, w którym dwa pierwsze miejsca zajęły zespoły pracowników WNEiZ US.

Hanna Bakuniak Dwa miesiące temu pisaliśmy o niesamowitym wyczynie studentki naszego Wydziału, Hanny Bakuniak, która w sierpniu tego roku wraz z Aleksandrą Bednarek pokonała wpław 34 kilomentry zimnych wód Kanału Catalina. Wyczyn ten został doceniony w świecie pływania. W ogłoszonych niedawno przez organizację World Open Water Swimming Association nominacjach do nagrody pływaczki roku znalazły się obie przedstawicielki Polish Ogrodnik Team.

Polska Przeprawa Stulecia to projekt mający na celu pokonanie wpław Kanału Catalina oraz Jeziora Tahoe. Kanał Catalina zwany też kanałem La Manche Ameryki to ponad 33km pływania w zimnych wodach Pacyfiku. Jes to też jedna z najbardziej popularnych przepraw długodystansowych na świecie, wchodząca w skład Korony Oceanów (pływacki odpowiednik Korony Ziemi realizowanej przez wspinaczy). Przeprawa przez Jezioro Tahoe to zaś kolejny krok do zdobycia Korony Jezior Świata Bogusława Ogrodnika.

Jak do nas trafić


mapa wneiz