Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801

Sukcesy naszych studentów, absolwentów i pracowników

Dr inż. Paweł Ziemba – pracownik naukowy z Instytutu Zarządzania na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego otrzymał stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości. Więcej »
Pani Magister zajęła drugie miejsce w konkursie na Najlepszego Młodego Naukowca Uniwersytetu Szczecińskiego. Pani Joanna na co dzień pracuje w Katedrze Analizy i Strategii Przedsiębiorstw (obecnie Katedra Ekonomii).

W konkursie  Polskiego Towarzystwa Informatycznego na Najlepszą Polską Książkę Informatyczną 2019 roku,  w kategorii publikacja naukowa przyznano wyróżnienie dr. Karolowi Kuczerze (Katedra Organizacji i Zarządzania) za książkę pt. "Wirtualna Organizacja". Więcej »
Dwie doktotantki z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US: mgr Daria Wrukowska i mgr Martyna Kostrzewska wystąpiły z prezentacjami podczas międzynarodowej konferencji organizowanej przez Harvard Business School w Bostonie (USA).

W niedzielę, 30 czerwca, w auli Akademii Sztuki w Szczecinie, wręczono tegoroczne Zachodniopomorskie Noble. Nagrodę przyznano w siedmiu kategoriach. Nagrodę w dziedzinie nauk ekonomicznych otrzymał dr inż. Jarosław Wątróbski z Instytutu Informatyki w Zarządzaniu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US za cykl artykułów poświęconych opracowaniu zbioru sformalizowanych wytycznych doboru metod wielokryterialnych do zadanej sytuacji decyzyjnej.

Jak do nas trafić


mapa wneiz