Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801

Dla szkół

US Uniwersytet Szczeciński wzbogacił swoją ofertę o nowy serwis dla szkół. Celem serwisu jest stworzenie miejsca, w którym w przejrzysty sposób można  zaprezentować bardzo szeroką ofertę zajęć dla uczniów i nauczycieli. Strona dostępna jest pod adresem: szkoly.usz.edu.pl

WNEiZ  US Uczniom szkół średnich proponujemy udział w wykładach otwartych prowadzonych przez pracowników naukowych Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.
Lista wykładów otwartych na stronie serwisu Oferta dla szkół - Uniwersytet Szczeciński

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie Ambasador WNEiZ.

Celem naszego projektu jest aktywizacja młodzieży szkolnej poprzez zaangażowanie w działania proponowane przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Ambasador, to osoba która reprezentować będzie Wydział w Szkole oraz własnej klasie. Jego głównym celem będzie organizowanie różnego rodzaju inicjatyw i akcji przyczyniających się zwiększenia udziału uczniów w życiu Szkoły i Uczelni.

Sektor usług  nowoczesnych w Szczecinie Wydział Obsługi Inwestorów i Biznesu Urzędu Miasta Szczecin wydał nowy folder adresowany do młodzieży i pomagający w  zaplanowaniu   kariery  zawodowej pt. Szczecin - Twoje miejsce - Twoja przyszłość.

Czytelnik znajdzie tu opis branży nowoczesnych usług, która rozwija się w Szczecinie bardzo dynamicznie. Dowie się, jakie kompetencje należy rozwijać, aby łatwiej poradzić sobie na rynku pracy, a także przeczyta o zaletach studiowania i pracy w Szczecinie.
pdf Folder 'Sektor usług nowoczesnych w Szczecinie'

Jak do nas trafić


mapa wneiz